A v SAS inak všetci zdraví?

Autor: Michal Cenker | 15.12.2011 o 9:29 | Karma článku: 6,99 | Prečítané:  611x

Bolo by na mieste povedať, že zo správania SAS mi zastal rozum, ale presnejšie je, že SAS zastal rozum. A to doslova a do písmena.

V súvislosti zo zdravotníctvom sa zopakovala situácia ako pri hlasovaní o eurovale. Vtedy boli všetci SAS-áci proti eurovalu, nemali dôveru k vláde, kedže zvyšné strany označovali za zlodejov, zapredancov, ..., ale miesto toho, aby pri hlasovaní povedali jasné NIE, tak radšej nehlasovali lebo to by sa im marketingovo zle predávalo, že povalili vlastnú vládu.

A čo spravili SAS-áci včera? Tak veľmi boli proti všetkému, až svojím správaním, teda neúčasťou na hlasovaní, zabezpečili prijatie toho, čo považujú za zlé!?

Choré, choré, choré. Prečo parlamentná strana nepresadzuje svoje myšlienky hlasovaním alebo aj nehlasovaní, ale tak, aby zabezpečila ich realizáciu? Veď keď sú za transformáciu nemocníc, svojou účasťou na hlasovaní o pozmeňovacom návrhu by sa transformácia mohla uskutočniť. Tak prečo nie?

No lebo „čistý, férový a zásadový“ kalkul. Opäť bude SAS všade možne vyhlasovať, že aký je v zdravotníctve bodrel, ako oni všetko vedia dať do poriadku. Ale teraz nech si to vyžerie až do konca Uhliarik. V SAS je marketing a získavanie politických bodov až na prvom mieste. Lebo keby mali robiť reálnu politiku, tak by na nej žiadne body nezískali. Tak robia politiku virtuálnu. V „pokoji“ nechajú schváliť veci, s ktorými nesúhlasia, aby ich potom mohli kritizovať, naparovať sa, robiť ramená, že akí sú oni fasa. „Čisto, zásadovo a férovo“ sa správajú ako správni ješiťáci. Vy ste nám spravili zle, my spravíme zle Vám.

A keby som mal logiku SAS, tak teraz napíšem, že ich správanie pri hlasovaní je dôkazom, že sa SAS a Smer dohodli a že sa nám po voľbách črtá nová koalícia, aj keď na oko SAS vyhlasuje, že so Smerom nepôjde. Ale keďže na takéto stupidity nie som odkázaný, tak poprajem SAS ďalších pár „čistých, zásadových a férových“ konaní.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Muži prišli na to, ako po narodení dieťaťa získať viac peňazí

Ak ide na materskú aj muž, rodina si môže pekne privyrobiť. Veľa ľudí o tom nevie.

KOMENTÁRE

Boj s Ficom už nestačí

Pravica by sa mala zamerať na daňovú politiku a kritiku byrokracie.

SVET

V najväčšom austrálskom zábavnom parku zomreli ľudia

Za tragédiou je zrejme dopravný pás na vodnej atrakcii.


Už ste čítali?