A v SAS inak všetci zdraví?

Autor: Michal Cenker | 15.12.2011 o 9:29 | Karma článku: 6,99 | Prečítané:  628x

Bolo by na mieste povedať, že zo správania SAS mi zastal rozum, ale presnejšie je, že SAS zastal rozum. A to doslova a do písmena.

V súvislosti zo zdravotníctvom sa zopakovala situácia ako pri hlasovaní o eurovale. Vtedy boli všetci SAS-áci proti eurovalu, nemali dôveru k vláde, kedže zvyšné strany označovali za zlodejov, zapredancov, ..., ale miesto toho, aby pri hlasovaní povedali jasné NIE, tak radšej nehlasovali lebo to by sa im marketingovo zle predávalo, že povalili vlastnú vládu.

A čo spravili SAS-áci včera? Tak veľmi boli proti všetkému, až svojím správaním, teda neúčasťou na hlasovaní, zabezpečili prijatie toho, čo považujú za zlé!?

Choré, choré, choré. Prečo parlamentná strana nepresadzuje svoje myšlienky hlasovaním alebo aj nehlasovaní, ale tak, aby zabezpečila ich realizáciu? Veď keď sú za transformáciu nemocníc, svojou účasťou na hlasovaní o pozmeňovacom návrhu by sa transformácia mohla uskutočniť. Tak prečo nie?

No lebo „čistý, férový a zásadový“ kalkul. Opäť bude SAS všade možne vyhlasovať, že aký je v zdravotníctve bodrel, ako oni všetko vedia dať do poriadku. Ale teraz nech si to vyžerie až do konca Uhliarik. V SAS je marketing a získavanie politických bodov až na prvom mieste. Lebo keby mali robiť reálnu politiku, tak by na nej žiadne body nezískali. Tak robia politiku virtuálnu. V „pokoji“ nechajú schváliť veci, s ktorými nesúhlasia, aby ich potom mohli kritizovať, naparovať sa, robiť ramená, že akí sú oni fasa. „Čisto, zásadovo a férovo“ sa správajú ako správni ješiťáci. Vy ste nám spravili zle, my spravíme zle Vám.

A keby som mal logiku SAS, tak teraz napíšem, že ich správanie pri hlasovaní je dôkazom, že sa SAS a Smer dohodli a že sa nám po voľbách črtá nová koalícia, aj keď na oko SAS vyhlasuje, že so Smerom nepôjde. Ale keďže na takéto stupidity nie som odkázaný, tak poprajem SAS ďalších pár „čistých, zásadových a férových“ konaní.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?