S kým si ešte Sulík píše?

Autor: Michal Cenker | 30.1.2012 o 10:54 | Karma článku: 5,21 | Prečítané:  1475x

Sulík otvorene oznamuje, že nemá žiadny problém sa stretávať s podivnými ľudmi. Veď sa nebavili o biznise, províziách. Tak potom by malo byť všetko v poriadku. Či?

Aká bola reakcia SAS o stretávaniach sa s Pentou? Aká je reakcia SAS o kontakte s Kočnerom?

Boli sme neskúsení, nováčikovská daň + stretávame sa s veľa ľuďmi z titulu našich funkcií.

Citát: "Boli sme v politike noví a vedieť viac o jej pozadí nebolo na škodu".

Takže Sulik sa vedome stýka s divnými ľuďmi, lebo chce vraj vedieť o pozadí? To už je čo za správanie? To je to čisté, férové a zásadové? Že zlí ľudia sú fuj, ale len dovtedy, kým niečo od nich nepotrebujem?

Koho to chce Sulík vymeniť? Akú zmenu to chce?

A keď sa príde na jeho divné správanie, tak je to vraj pokus o prekrytie Gorily? S kým si Sulík ešte píše a stretáva sa?

Veď keď nejde o biznis, provízie, tak sa môže stretávať a písať si aj s ľudmi typu Černák a spol.? Toto SAS fans žeriete svojmu bohovi?

Je dosť smutné, akú zmenu Gorila zaznamenala v myslení ľudí. Keď sa aj poukáže na nejaký iný zločin ľudí z opačnej strany gorily, teda bojovníkov proti gorile, tak nastupuje argument č.1: je to nepodstatné, je to menej ako Gorila. Keď sa poukazuje na morálne zlyhanie bojovníkov proti gorile (stretávanie SAS s Pentou a stretávanie s "podivným" podnikateľom) tak nasleduje argument č.2: ale veď nič neukradol, venujte sa radšej Gorile. Keď je Gorila úpadok politiky, tak Gorila je zároveň aj úpadok ľudí, ktorí používajú argumenty č.1 a č.2. A tak lepšiu spoločnosť určite nevybudujeme.

Ak porazíte Gorilu, aby ste neboli prekvapení, že za chrbtom Vám už stojí Šimpanz.

Keď vyzýva Sulík iných na zodpovednosť a rád rozpráva o etike a morálke v politike, tak priznanie, že využíva "podivných" ľudí na získavanie informácií by malo predznamenať jeho odchod z kandidatnej listiny.

A nie opäť "čisto, férovo a zásadovo" točiť o tom, že nech sa iní priznajú s kým sa stretávajú a koľko krát.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bratislavu zradila doprava aj kultúrna uzavretosť, hovoria experti

Niekto mohol akceptovať, že pre Bratislavu je hlavné letisko Viedeň, niekto to akceptovať nemusel, vraví šéf portálu euractiv Radovan Geist.

SVET

Pomáha aj NASA. Nájdu stratenú ponorku v rozbúrenom mori?

Ak sa ponorka potopila, námorníkom zostal vzduch len na pár dní.


Už ste čítali?